Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.

Opakowania PET: kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, słoiki, na żywność, alkoholowe, nakrętki do opakowań, preformy PET

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
wersja en

Tester szczelności opakowań

W naszej działalności duża wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów.

Szczegółowa, całodobowa kontrola wyrobu gotowego odbywa się w Dziale Kontroli Jakości przez wysoko wykwalifikowanych pracowników.Wszelkie pomiary opakowań dokonywane są na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym w oparciu o wypracowane wewnętrzne metodyki badań oraz europejskie standardy jakości. Aby zapewnić gwarancję naszych produktów, prowadzimy wiele testów, a jednym z nich test szczelności opakowań. Zdobyta wiedza i wsparcie działu Narzędziowego pozwoliły nam na opracowanie urządzenia do testowania szczelności kompletu opakowanie – zamknięcie.

Prezentujemy Państwu tester szczelności opakowań produkcji Masterchem Logoplaste. To idealne urządzenie do testowania szczelności zarówno elastycznych jak i sztywnych opakowań przeznaczonych do żywności farmaceutyków, opakowań przemysłowych i innych.

Liczymy, iż nasze urządzenie znajdzie zastosowanie również w Państwa działach Kontroli Jakości lub bezpośrednio na linii produkcyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zapytań: g.zalejko@mch.com.pl


baner-fb-tester2